پیتیکو!

در داستان‌های کودکانه‌مان، همیشه این صدا، نماد رسیدن خبر و قصه‌ای تازه بوده است؛ سواری که بر حیوان نجیبی، به‌تاخت می‌آید و خبر خوشحال‌کننده و مسرت‌بخشی را می‌رساند! پیتیکو هم با تجمیع تجربه و دانش به‌روز، ترکیب پیر و جوان، تلفیق بازار سنتی و مدرن متولد شده است تا برای رفع تمام نیازهای سوارکاری و رونق بیشتر این بازار چهارنعل بتازد!

سوپر اپلیکیشن پیتیکو | Pitico

ارزش‌ها؛ درِساژ پیتیکو در فضای کسب‌وکار

پختگی نیروی جوانی!

تیم ما را جوانانی پرشور ولی باتجربه و متخصص تشکیل می‌دهند که همگی در فضای اسپریس بازار، برای موفقیت هم ‌تیمی‌های خود و سوارکارها می‌جنگند.

در هرجا، در هر زمان

پیتیکو بستری برای رفع تمام نیازهای سوارکاری، در هر زمان است! آزادی عمل، خلاقیت به ‌همراه دارد؛ پس ما در پیتیکو، در زمان و موقعیت مکانی انتخابی خودمان کار می‌کنیم.

به‌روز و چابک

پیتیکو از به‌روزترین ابزارهای موجود برای پیشبرد تمامی کاری و خلق هر محصول یا خدمت بهره می‌برد؛ اعضای تیممان پا در رکاب تکنولوژی، چالاک در مسیر رشد می‌تازند!

حامی حیوانات

در نهایت عشق به حیوانات است که ما را دور هم جمع‌ کرده و این محصول را ساخته! مسئولیت اجتماعی و دغدغه ما، حمایت از حیوانات دوست‌داشتنی است.

هر جای ایران هستید، هم‌رکاب ما شوید!

فرقی ندارد فروشنده هستید، سوار بر رکابید یا علاقه دارید تا به تیم صمیمی پیتیکو اضافه شوید. جای خالی شما کنار ما حس می‌شود! بی‌صبرانه مشتاقیم تا در مسیر رشد هم‌رکاب هم باشیم و با همراهی یکدیگر صفحات بیشتری به این قصه هیجان‌انگیز اضافه کنیم. 

اپلیکیشن سوارکاری